Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyzby rzemieslnicy nie chcieli pracowac za przyslowiowy "frajer"? A dostawcy materialow budowlanych bezwstydnie wystawiaja faktury? Hm....wiara w narodzie ginie wprostproporcjonalnie do pazernosci sukienkowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech buduja co chcą, tylko nie za moje. A niestety KONKORDAT gwarantuje tej szemranej instytucji pieniądze z naszych podatków. Taca to nie wszystko. Także prosze czarną mafie o odjeb**anie się od tego co płace do US
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za te "Wielkanocnodobroduszne świczki Caritasu" będą zakupione letnie opony do księżowych Merców?-bo coś mi się wydaje,że to chyba księża są tymi"biednymi dziećmi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moherów nie wystarczy- taki kościółek to ogrmna kasa. Bardzo dobrze, to świetna okazja abyśmy pokazali jak daleko mamy w d.... te ich bezsensowne budowle. Wara od naszej kasy !!!!. Świętobliwy acb. Józef bierze wielkie pieniądze ( kilka tys. złotych) za udział w np. poświęceniu tablic w szkołach itp-( nie co łaska- on podaje cenę), a tu wyciąga jeszcze łapę po naszą kasę?! Wiecie,że ten arcy świętobliwy jegomość na otwarciu WORD-u w L-nie (Wojew. Ośr. Ruchu Dr. ) pieprznął mega gafę i swoje -suto opłacone -przemówienie poświł WORDOWI- tak, temu systemowi komputerowemu- autentycznie!!!!!!!!!!!!!Pół godziny pieprzył na zupełnie inny temat-hehehehhe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konta bankowe poblokowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę do kościoła-lecz przeraża mnie obłuda księży i biskupów. ...i zapewniam:chodzę do kościoła dla Pana Boga i własnej duszy,ale na pewno nie chodzę dla księży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodzę do kościoła-lecz przeraża mnie obłuda księży i biskupów. ...i zapewniam:chodzę do kościoła dla Pana Boga i własnej duszy,ale na pewno nie chodzę dla księży!
Taka postawa kleru powoduje odchodzenie od kościoła Może by tak zwolnić ze 2 etaty biskupów.W żadnej diecezji tylu nie ma.Zyciński,miziński,wróbel,pylak,cisło,karpiński i wielgus.7 czy to nie przesada.Kiedyś diecezja była dwa razy taka a był pylak,śrutwa i karpiński,później tylko 2 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mam nic przeciwko kościołowi ale czy trzeba odrazu budowac za takie pieniądze i takiej wielkości budowle ? Chyba to nie ma sensu. Nie lepiej wybudowa małe a piękne a pieniądze dac najubozszym ?
Ja bym powiedział tak: że nasz Papież Jan Paweł II bardziej ucieszył by się,gdyby za te pieniądze powstała instytucja charytatywna(np.Dom Samotnej Matki) -a nie instytucja która służyć będzie m.innymi do wyciągania pieniędzy od parafian. Moim zdaniem:Kościół powinien służyć biednym ludziom-ale póki co to manipuluje się wiarą,aby osiągnąć korzyści finansowe. TO wszystko jest dla mnie co najmniej dziwne:tu księża "nawołują"że Ewangelia jest ponadczasowa i pasuje do każdych czasów i nie wolno stosować niektórych przykazań a innych odrzucać -a TU sami zmieniają"kanony wiary" i za pieniądze można dyspensy kupować w Kościele. Oczywiście takich przykładów jest mnóstwo... I mówi się,że "w polskich sądach nie ma sprawiedliwości!"-a czy w Kościele jest?-mam taki "namacalny"przykład/wydarzenie które wydarzyło się tego samego dnia: najpierw był pogrzeb człowieka ubogiego-rodzina "dała"niedużo pieniędzy księdzu za pogrzeb-pogrzeb był"szybki i pobieżny"nawet organista nie poszedł na cmentarz zaśpiewać... Kilka godzin później był pogrzeb faceta którego córki przyjechały z USA i księdzu"sypnęły"kasą-pogrzeb był piękny(rzekłbym nawet"huczny") i nawet organista na cmentarzu śpiewa donośnym głosem... Gdzie TU sprawiedliwość??? Nawet wiara za pieniądze! Szok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYCI - tak można określić instytucje kościoła w Polsce... ale spróbuj to powiedzieć jednemu albo drugiemu świętojebliwemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
a cos ty zrobil żeby pomóc takim dzieciom albo bezdomnym frajerze?
Pochwal się swoją pomocą udzieloną biednym i nie wyzywaj od frajerów. Ile w życiu dałeś biednym? A może dzielisz biednym to, co dadzą innym jak CARITAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskę zabudują kościołami plebaniami pomnikami dla JP2 Mamy już ogromne budowle w Licheniu w Zakopanem Rydzyk buduje w Toruniu Glemp w Wilanowie Powstała ogromna budowla w Łagiewnikach-Krakowie a Dziwisz jeszcze chce budować coś wielkiego. Pomników JP2 mamy już w Polsce około 700sztuk W Afryce misjonarze budują drugi Watykan ale dużo większy od tego we Włoszech a murzyni umierają z głodu. Czy te ogromne budowle są potrzebne Bogu. Ludzie budujcie coś dla siebie żeby życie doczesne było lżejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej to mi żal tych starych babków(a może raczej ich rodzin)-bo stare babki:"nie dojedzą",leków nie wykupią("bu szkoda pinindzy!"),wnukom na bułkę nie dadzą ,itp.-ale do "Łojca Ryzaka" albo Lichenia ostatni grosz wyśle a za to"kalindasz"jej wyślą albo i nie... Teraz gdy"Jego Emisja"kazał wpłacać,to też wpłacą "co mają"-a na leki i jadło znów zabraknie... Poczekajmy jeszcze kilkanaście lat-babki poumierają i księża bądą"cienko pierdzieć"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bambo i wiedzącego... gdybyście poznali osobiście lub przez czytanie pism Karola Wojtyły & Jana Pawła II to przypuszczam, że takich głupot byście nie wypisywali.A za uczestnictwo licznych wspierających dzieło pamięci JPII należy dziękować a nie kpić. Może pośmiertnie dotrą do Was czyny i dzieła oraz Wyjątkowość Jana Pawła II. Życzę Wam tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa Centrum Jana Pawła II, które powstaje jako wotum wdzięczności mieszkańców za posługę i lubelską obecność Ojca Świętego lepiej tego nie można nazwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...